СФНУ
9
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
1
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
469
Последний визит на сайт
сегодня
IR-REALTY – Ваш надійний партнер у сфері нерухомості

IR-REALTY – це команда професіоналів із восьмирічним досвідом роботи, яка гарантує якісний сервіс у сфері нерухомості.

Ми здійснюємо свою діяльність у місті Мукачево та Мукачівському районі, забезпечуючи повний спектр послуг у сфері нерухомості, включно з:

   •   Купівлею, продажем та орендою житлової і комерційної нерухомості
   •   Управлінням об’єктами
   •   Оцінкою нерухомості та земельних ділянок
   •   Виготовленням технічної документації

Наші послуги також включають:

   •   Юридичний супровід будь-яких угод
   •   Консультування на всіх етапах процесу
   •   Гарантовану перевірку документів та безпеку угод
   •   Використання сучасних технологій та маркетингових стратегій, включно з віртуальними турами
   •   Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наші клієнти відзначають нашу прозорість, надійність та професіоналізм, що робить нас надійним партнером у світі нерухомості.

Продажа квартир (1)

  • 140 000 $
    1 167 $/м²

    Ивана Сильвая ул., 9

    ПРЕМИУМ
    3 комнаты
    120 / 59 / 15 м²
    этаж 1 из 1
    сегодня
    ДВОРІВНЕВА 3-КІМНАТНА КВАРТИРА В ЦЕНТРІ МУКАЧЕВА Варіант, який закриває питання житла одразу. ⸻ Що по факту: • 120 м² • 3 кімнати • Два рівні • 2 санвузли • Двір на трьох ⸻ Стан: • Свіжий ремонт • Нормальні матеріали, без “економ” • Меблі та техніка залишаються • Можна заїжджати без витрат ⸻ Безпека: • Сигналізація • Відеоспостереження • Металеві ролети з електроприводом ⸻ Локація: • Центр • Все поруч • Зручний виїзд по місту ⸻ Перегляд дає відповідь одразу. 📞 [телефон скрыт]Ігор)
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?